Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/436
Nazwawidokówka
OpisCzarno-biała widokówka z Gorzowa (Landsberg a/W). W prawym górnym rogu napis: „Landsberg a. W. Richtstrasse.” Widok na ulicę Sikorskiego (Richtstrasse) przy skrzyżowaniu z ulicą Pionierów (Friedrischstrasse) w kierunku wschodnim. Po prawej widoczna kamienica, w której znajdowało się prywatne muzeum W. Ogoleita. W oddali widoczna willa Schroedera.
Autorzy/miejsce wykonaniaNiemcy; Ch. L. i. B.;
Techniki tworzeniaświatłodruk monochromatyczny; typografia;
Data utworzenia
rekordu
2022-07-12
Datowanie muzealiumokoło 1912 rok
Sygnatury i napisyNa rewersie korespondencja.
Materiałypapier;
Bibliografiabrak danych
Wymiarywysokość: 8,7 cm; szerokość: 13,7 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.