Miniatura „Portret damy”

Numer inwentarzowyMOG/II/1/1114
NazwaMiniatura „Portret damy”
OpisMłoda kobieta w białym, porannym stroju i czepku obszytym delikatną koronką, siedząca na mahoniowym krześle, z ręką wspartą na oparciu w formie wygiętej do tyłu ramy. Tło ciemnobrązowe.
Uzupełnienie opisuDar dr Carli Müller
Autorzy/miejsce wykonaniaClemence Guibourt; Francja;
Techniki tworzeniatechnika naszkliwna;
Data utworzenia
rekordu
2017-06-13
Datowanie muzealium1854
Sygnatury i napisySygn. i dat. p. d.: „Clemence Guibourt 1854.”; na odwrocie płytki „S=6” (wyryte)
MateriałyPlakieta porcelanowa;
Bibliografiabrak danych
Wymiaryszer.: 18,5 cm; wys.: 23,2 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.