Rzeźba „Mężczyzna podający piwo”

Numer inwentarzowyMOG/IV/1/393
NazwaRzeźba „Mężczyzna podający piwo”
OpisRzeźba malowana. Mężczyzna ubrany w jasnoniebieską koszulę z podwiniętymi rękawami oraz czarne spodnie, na głowie ma biały kapelusz z rondem i płaskim denkiem. Mężczyzna ma jasne włosy i brodę. W wyciągniętych rękach mężczyzny butelki. Cała postać stoi na prostokątnej podstawie, z którą tworzy jedną całość.
Autorzy/miejsce wykonaniaPotas Marceli Lutol
Techniki tworzeniarzeźba
Data utworzenia
rekordu
1982-12-12
Datowanie muzealium1979
Sygnatury i napisy
Materiałydrewno
Bibliografia
WymiaryGABARYTY: 29,5 x 11 cm

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.