Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/332
Nazwawidokówka
OpisCzarno-biała widokówka z napisem: „Landsberg W”. Zimowy widok w kierunku północno-wschodnim na statki cumujące na Warcie. Na drugim planie widoczna estakada, zabudowa starego miasta i wieża Katedry.
Uzupełnienie opisuDar od Dietrich Knorn, Berlin – Spandau
Autorzy/miejsce wykonaniaNiemcy Landsberg a. W. Kurt Aurig
Techniki tworzeniabrak danych
Data utworzenia
rekordu
2022-04-13
Datowanie muzealiumPoczątek XX wieku
Sygnatury i napisyW prawym dolnym rogu awersu nierozpoznany napis.
Materiałybrak danych
Bibliografia
Wymiarywysokość:8,8 cm szerokość:13,7 cm

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.