Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/392
Nazwawidokówka
OpisCzarno-biała widokówka z napisem: „Landsberg a.W. Friesenstraße”. Widok w kierunku południowym na zabudowę stojącą przy fragmencie obecnej ulicy Jasnej (na pierwszym planie kamienica naroża stojąca na skrzyżowaniu obecnych ul. Jasnej i Śląskiej).
Uzupełnienie opisuZakup od Michał Łukomski, Poznań
Autorzy/miejsce wykonaniaHermann Lukowski, Breslau Brunnenstr. 4.
Techniki tworzeniabrak danych
Data utworzenia
rekordu
2022-03-22
Datowanie muzealiumPoczątek XX wieku
Sygnatury i napisyNa rewersie po lewej stronie korespondencja, po prawej dane odbiorcy, pieczątka i znaczek pocztowy.
Materiałybrak danych
Bibliografia
Wymiarywysokość: 8,6 cm szerokość: 13,6 cm

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.