Obraz „Wiatrak”

Numer inwentarzowyMOG/IV/1/935
NazwaObraz „Wiatrak”
OpisNa wzgórzu wiatrak o dwuspadowym dachu, skrzydła przezroczyste. Obiekt usytuowany na wzgórzu, tuż przy drodze. Na pierwszym planie brzoza. Budynek w kolorze szarym. Plan pierwszy w różnych odcieniach żółci. Perspektywa rozjaśniona, co sprawi wrażenie głębi rysunku. Usytuowanie budynku wiatraka w stosunku do skrzydeł jest nieporadne.
Uzupełnienie opisuZakup
Autorzy/miejsce wykonaniaŁabowski Jan Orzelec gm. Deszczno
Techniki tworzeniaolej
Data utworzenia
rekordu
1984-05-04
Datowanie muzealium1983
Sygnatury i napisy
Materiałypłyta pilśniowa
Bibliografia
Wymiarywysokość: 67,5 cm szerokość: 37 cm

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.