Wazka

Numer inwentarzowyMOG/II/1/1152
NazwaWazka (brak pokrywki)
OpisWazka okrągła, z dwoma wygiętymi uchami (brak pokrywy), zdobiona ornamentem antykizującym, złocona. Na różowym tle czarna antykizująca arabeska z dymiącą wazą (pot-pourri) i ptaszkami, w poczwórnym raporcie.
Uzupełnienie opisuDar dr Carli Müller
AutorzyNieokreślona wytwórnia
Techniki tworzeniamalowanie naszkliwne, złocenie
Data utworzenia
rekordu
2017-06-22
Datowanie muzealiumpocz. XIX w.
Sygnatury i napisySygn. złota: page fecit
MateriałyPorcelana, farby naszkliwne, złoto
Bibliografia
Wymiaryśrednica: 16 cm

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.