Mapa geodezyjna okolic portu w Skwierzynie

Numer inwentarzowyMOG/V/5/1/42
NazwaMapa geodezyjna okolic portu w Skwierzynie
OpisW lewym górnym rogu informacja, że jest to odpis z księgi polowej utworzonej w 1915 roku, poniżej uwierzytelnienie z datą 29 stycznia 1943 roku. Na środku arkusza pomiary i obliczenia terenowe wokół portu w Skwierzynie.
Autorzy/miejsce wykonaniaSchwerin (Skwierzyna);
Techniki tworzeniaodbitka światłodrukowa;
Data utworzenia
rekordu
2016-06-17
Datowanie muzealium1943 rok
Sygnatury i napisynieznane
Materiałypapier;
Bibliografianieznana
Wymiarywysokość: 53,5 cm; szerokość: 69,5 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.